OGŁOSZENIA 19.02.2023

WISEŁKA

W TYGODNIU:

PONIEDZIAŁEK I WTOREK  nie ma MSZY ŚWIĘTEJ

W  ŚRODĘ przypada POPIELEC  w tym dniu Msza św z posypaniem głów popiołem o godz. 16.00 tym samym rozpoczniemy WIELKI POST.

CZWARTEK i SOBOTA Msz św.  o godz. 8.00

w PIĄTEK godz. 16.00 Droga Krzyżowa w piątki o godz. 15.30

Pół godziny przed Mszą świętą wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 9.30

NIEDZIELA Msza św. godz. 10.00

W dniach 22.02 – 26.02.2023 do naszej parafii przybędzie Fatimska Monstrancja „Pokoju i Pojednania”. Jest to dar narodu Polskiego dla sanktuarium w Fatimie na stulecie objawień Matki Bożej. Wykonana w Gdańsku monstrancja fatimska przedstawia Maryję jako Niewiastę obleczoną w słońce, w jej sercu umieszczany jest Najświętszy Sakrament. Symbolikę monstrancji podkreślają fragmenty 12 meteorytów, rozmieszczone w aureoli oraz fragment skały księżycowej, wtopiony pod stopami Maryi. Każdy z tych elementów posiada certyfikat NASA.

Trwają ferie – czas zimowego odpoczynku, życzę dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Polecamy tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” oraz Niedziela z diecezjalnym dodatkiem Kościół nad Odrą i Bałtykiem. Wszystkim parafianom oraz gościom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.