2 Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2019r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019r.

1. Dzisiaj wniedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy polskim misjonarzom, zaangażowanym w realizację projektów ewangelizacyjnych i humanitarnych na całym świecie.

2. Informuje, że w tym tygodniu droga Krzyżowa będzie sprawowana w piątek w Warnowie 16.00 i w Wisełce g 17.30

3. Gorzkie Żale w niedziele będą śpiewane przed mszą św. w Warnowie o g.10.00 a Wisełce o g. 11.30.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela.

6.PrzedIII niedzielę WP tj.22,23,24marca 2019r. rozpoczniemy REKOLEKCJE Wielkopostne,które poprowadzi ks.mgr lic.Paweł Kasprzykwikariusz ze Szczecina.PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI PRZEŻYCIA REKOLEKCJI ŚWIĘTYCH I ŁASKĘ SPOWIEDZI DLA KAŻDEGO Z PARAFIAN.Plan Warnowo g.16.00(22,23 marca 2019)a Wisełka 17.30.

7.We wtorek będziemy przeżywać jako podziękowanie za pontyfikat Ojca św. Benedykta XVI papieża seniora „dziękujemy-pamiętamy-jesteśmy”.

8.W tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedziałek, wtorek, środa i czwartek z racji wyjazdów służbowych.

9.Od dzisiaj można będzie zakupić świeceCaritasna stół wielkanocny .