21 Niedziela zwykła 25 sierpnia 2019r.

XXI Niedziela zwykła 25 sierpnia 2019r.

1. Pamiętajmy, że 1 września br. to dzień 80rocz. Wybuchu i Pamięci ofiar II Wojny Światowej, prosić będziemy o pokój na Świecie.Zapraszam również dzieci i młodzież by duchowo rozpoczęli czas swojej nauki w nowym Roku szkolnym i katechetycznym.

2. Pragnę poinformować, że w tym tygodniu nie będzie mszy św. we wtorek i środę oraz czwartek, a w poniedziałek o godz. 7.00.

3. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/jest to obrazekśw.Józefa z modlitwą o wstawiennictwo naszego patrona, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła, którysłużyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.

6.Sierpień to miesiąc abstynencji. Niech będzie to dar naszego serca, który wynagrodzi za grzechy związane z alkoholizmem.

7.Od 1 września wracamy do starego porządku mszy świętych sprawowanych w niedziele: Wisełka g.8.30 i 11.30;Warnowo g.10.00.W tygodniu dzień powszedni: g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.