Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela zwykła 29 września 2019 r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW.ŚW.JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN w WISEŁCE

  1. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach; w intencji Misji i dary DŚ o mądry wybór 13 października dla nas wszystkich.

  2. Pragnę poinformować,że w tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedziałek,wtorek, Środę, czwartek oraz piątek również biuro parafialne z racji wyjazdów służbowych.

  3. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

  4. Spotkanie rodziców dzieci klas II i III, ustalające terminy i przygotowania do uroczystości I-komunijnych,będzie w niedzielę 29 września po Mszy św. o godz.:10.00 i 11.30.

  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W sobotę od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

6.Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

7.Rozpoczynamy miesiąc październik, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią.

8.Od 1 października wracamy do zimowego porządku sprawowania mszy świętych w niedziele: Wisełka g. 11.30;Warnowo g.10.00 taki porządek będzie obowiązywał do 1 maja 2020r.W tygodniu dzień powszedni: g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.

9.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje

i funkcjonowanie naszej parafii mówię

serdeczne Bóg zapłać.