29 Niedziela zwykła 18 października 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XXIX NIEDZIELA   ZWYKŁA
   18 października 2020 r.

1. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada br. porządek mszy św. będzie o godzinie: 8.30;10.00;11.30 w Kościele!
2. Modlitwa na zapomnianych cmentarzach formie duchowej tylko ponieważ mamy duże zagrożenie stanu epidemii.
3.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do soboty z racji wyjazdów służbowych.
4.Kartki wypominkowe można pobrać ze stolika przy wyjściu z Kościoła lub przygotować samodzielnie na karce A5/format zeszytu/.
5.Trwamy w miesiącu październiku, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach.
6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.

8.Informacje o duszpasterstwie naszej parafii będą u Ks.Dziekana po 25.10.2020 tel. nr kontaktowy 605 619 566
9.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.