3 Niedziela zwykła 21 stycznia 2018 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

21 stycznia 2018 r.

1. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła. Dziękuje wszystkim dobrym ludziom za pomoc w demontażu dekoracji świątecznych.

2.Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 10 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na cele Parafii w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!Moje cudowne parafianki proszę o upieczenie ciasta na bal.Proszę o fanty na bal.

3.Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych i badań lekarskich.

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Gość niedzielny, Niedziela.

6.Dzisiaj 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia Dzień Dziadka – pamiętajmy o naszych bliskich.