II Niedziela Adwentu 9 grudnia 2018r.

INIEDZIELA ADWENTU Grudnia 2018r.

1.Dzisiaj przeżyjemy „Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie”.Po mszy św. zbiórka do puszek na jego potrzeby.

2.Roraty(Msze św. o Matce Bożej odprawimy w sobotę)zapraszam dzieci do przychodzenia z lampionami.

3.Po mszy są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii.Do nabycia będą również świece wigilijne na stół świąteczny.Potraktujmy ten nasz wkład materialny jako dar serca dla małego bliźniego/dzieci/.

4.W piątek 13 grudnia Dzień Modlitwy za ofiary stanu wojennego.

5.Dzisiaj Adwentowy Dzień skupienia z nauką rekolekcyjną. Będzie to okazja do spowiedzi świętej. Nasze skupienie prowadzi ks. kanJanusz Szczepaniak  Ojciec Duchowny AWSD w Szczecinie.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielai Gość niedzielny.

8.Dzisiaj9.12.2018 spotkanie kandydatów do s. bierzmowania zapraszam na g.10.00 i 11.30.

9.Proszę o pomoc parafian w przygotowaniu naszego kościoła do świąt Bożego Narodzenia/choinki i szopkę betlejemską/ Wisełce: 22 grudnia g.10.00 i Warnowie 22 grudnia g.10.00.