16 Niedziela zwykła 21 lipca 2019 r.

XVI Niedziela zwykła 21 lipca 2019r.

1. W czwartek 25 lipca jest „Akcja św.Krzysztofa” pomagamy Polskim Misjonarzom nieść Dobrą Nowinę na krańce świata.Cała taca i ofiary za poświęcenieprzekazujemy na misje!Poświęcenie wszystkich pojazdów będzie po mszy świętej o godz. 17.00 w Warnowie. Przygotujmy nasze pojazdy do poświęcenia, by bezpiecznie podróżować ze św. Krzysztofem.Zbiórka do puszek na misje w niedziele 28 lipca br. po każdej mszy św.

2. Pragnę poinformować,że w tymtygodniunie będzie mszyśw.we wtorek .A w poniedziałek msza św. o godzinie 7.00rano.

3. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.