3 Niedziela zwykła 27 stycznia 2019r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

27stycznia 2019r.

1. Wsobotę2 lutego br.Ofiarowanie Pańskie [M.B.Gromnicznej] podczas każdej mszy św. dokonamy poświęcenia naszych gromnic.Msze św. będą sprawowane: w Warnowie o g.16.00 a Wisełce o g.17.00.Odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych w niedzielę(3.02.2019).

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobotamiesiąca. Naszych Chorych odwiedzę z Najświętszym Sakramentem w piątek od godziny 10.00 (Warnowo i Wisełka).

3. Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.Wszystkie nagłe sprawy w tych dniach proszę kierować pod nr tel.: 792595903. .

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.

6.Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 2 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na remont dachu kościoła w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!/Proszę o fanty i ciasto 🙂